Gramy z WOŚP!

Pani Barbara Studzińska Starosta Świecki wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Na 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazuje upominek w postaci apaszki z broszką. Przedmiotowy upominek Pani Starosta otrzymała od Pana Radosława Kempińskiego Wicewojewody Kujawsko-Pomorskiego, dnia 4 grudnia 2023r. z okazji swoich Imienin podczas podpisania w Starostwie Powiatowym w Świeciu umowy o dofinansowanie zadania pn. „Remont drogi powiatowej nr 1234C Błądzim-Ostrowite”.

Broszka w połączeniu z apaszką tworzy elegancką stylizację na każdą okazję. Może być ładną przypinką do koszuli lub torebki. Nie tylko doda uroku, ale podkreśli osobowość i charakter kobiety. Wysoka jakość wykonania broszki i elegancki krój apaszki idealnie sprawdzi się na prezent.

Dochód ze sprzedaży broszki zostanie przeznaczony na WOŚP! Za każdą licytację Pani Starosta z góry dziękuje.

Zapraszamy już w niedzielę do Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu!