Strona główna Pomoc techniczna

Pomoc techniczna

Jeśli mają Państwo jakieś problemy lub pytania związane z systemami informatycznymi utrzymywanymi przez Starostwo Powiatowe w Świeciu zapraszamy do kontaktu głównie za pośrednictwem poczty e-mail na adres it@csw.pl lub formularza kontaktowego na tej stronie. Jest to podstawowa forma kontaktu we wszelkich sprawach związanych z systemami informatycznymi.

Można również dzwonić na numer telefonu +48 52 56 83 163, jednakże ze względu na mobilny charakter pracy obsługi informatycznej nie możemy zagwarantować ciągłej dostępności pod tym numerem telefonu.

W szczególnych wypadkach istnieje również możliwość zestawienia połączenia zdalnego pomiędzy Państwa komputerem oraz obsługą informatyczną Starostwa, na przykład w celu przeprowadzenia dodatkowej diagnostyki.

W tym celu należy pobrać poniższy moduł pomocy zdalnej.

Starostwo Powiatowe w Świeciu do świadczenia pomocy zdalnej wykorzystuje oprogramowanie firmy trzeciej AnyDesk Software GmbH. Został on przez nas gruntownie przetestowany oraz przeskanowany oprogramowaniem antywirusowym. Jednakże Starostwo Powiatowe w Świeciu nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie szkody powstałe na skutek korzystania z tego oprogramowania.

Jeśli nie chcą Państwo korzystać z oprogramowania firmy trzeciej prosimy o zasygnalizowanie tego pracownikom obsługi informatycznej. Proponujemy również skonsultować możliwość skorzystania z takiej formy pomocy z obsługą informatyczną Państwa jednostki.