Spotkanie “O zdrowiu przy kawie”

Dnia 15 marca 2019 roku w Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu odbyło się kolejne spotkanie „O zdrowiu przy kawie” finansowane ze środków budżetu Powiatu Świeckiego w ramach promocji zdrowia.   Zorganizowane zostało przez Starostwo Powiatowe w Świeciu we współpracy z DR GRALEC SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIE.

Podczas spotkania prelekcje wygłosili: dr n. med. Anna Zawadzka – Gralec, alergolog  na temat  alergii i astmy oraz dr Artur Gralec, onkolog na temat profilaktyki nowotworowej . Przedstawicielki Stowarzyszenia Kobiet „Amazonki” Ziemi Świeckiej pokazywały jak prawidłowo badać piersi oraz jak rozpoznać pierwsze symptomy choroby. Uczestnicy spotkania mogli również skonsultować się ze specjalistami.

Na spotkaniu można było zakupić wyroby rękodzielnicze.