Inauguracja w naszych Konstelacjach – Mega Weekend w regionie

398

Kujawsko-Pomorskie Konstelacje dobrych miejsc serdecznie zapraszają na Inaugurację w naszych Konstelacjach – MegaWeekend w regionie, coroczną akcję pod patronatem marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego, która rozpoczyna sezon turystyczny w naszym województwie.

Tegoroczna akcja odbędzie się w dniach od 27 kwietnia do 5 maja i obejmie ponad 100 wydarzeń w 20 miejscowościach. Jak zawsze przygotowano różnorodne atrakcje dla każdego, niezależnie od wieku, kondycji czy preferencji spędzania wolnego czasu. Wszystkie proponowane wydarzenia zebrano pod kątem tematycznym na stronie https://inauguracja.kujawsko-pomorskie.travel/. Zapraszamy do przeglądania dostępnych propozycji i planowania długiego majowego weekendu.

Inauguracja w naszych Konstelacjach to wyjątkowy czas, obfitujący w liczne atrakcje i aktywności dla każdego – od spacerów z przewodnikami, przez ciekawe wystawy, po wydarzenia plenerowe, sportowe i muzyczne. Nasz region to wyjątkowe miejsce pełne historii, kultury i natury. Niezależnie od wieku czy upodobań, każdy może stworzył własną konstelację przygód. Zachęcamy do odkrywania Kujawsko-Pomorskiego i cieszenia się wspólnie spędzonym czasem – mówi prezes Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej Beata Sawińska

Zapraszamy do udziału w „MegaWeekendzie” i do wspólnego świętowania inauguracji sezonu turystycznego w Kujawsko-Pomorskich Konstelacjach dobrych miejsc. Jedno jest pewne – emocji i radości nie zabraknie!