Mondi Świecie S.A. zapowiada II edycję programu “Wspieramy lokalnie”

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że dobiegła końca I. edycja zainaugurowanego w tym roku programu grantowego Mondi Świecie „Wspieramy lokalnie”. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom – za zaangażowanie i wspaniałe pomysły na działania nakierowane na rozwój społeczności powiatów świeckiego i chełmińskiego. Serdecznie gratulujemy też laureatom, z którymi obecnie podpisujemy umowy o grant.  Z listą zwycięzców oraz nagrodzonymi projektami można zapoznać się na stronie internetowej naszego programu: https://www.mondigroup.com/Mondi-Swiecie-Wspier…

Liczba złożonych wniosków o grant przerosła nasze oczekiwania. Tak duży odzew wśród lokalnych podmiotów, w tym placówek oświatowych, fundacji, stowarzyszeń, jednostek OSP, klubów sportowych czy ośrodków kultury, świadczy o ich dużej aktywności i nieustannej chęci tworzenia lepszych warunków życia dla różnych grup społecznych. Z drugiej strony, widzimy, że potrzeby są bardzo duże, dlatego kontynuujemy nasz program grantowy „Wspieramy lokalnie”. Jeszcze w tym roku ruszy II. edycja, w której na granty przeznaczymy łącznie 125 tys. zł – tyle samo, co w I. edycji.

II. edycja programu grantowego „Wspieramy lokalnie”

Start II. edycji naszego programu zaplanowaliśmy na 7 sierpnia. Mechanizm działania będzie taki sam, jak w pierwszej połowie roku. Lokalne podmioty będą mogły ubiegać się o grant w wysokości 5 tys. zł lub 10 tys. zł. 15 zwycięzców zostanie wyłonionych na drodze publicznego głosowania, a spośród reszty wnioskodawców trzech beneficjentów wybierze jury.

Gorąco zachęcamy do udziału wszystkich, którym nie udało się uzyskać dofinansowania za pierwszym razem, lub którzy nie złożyli wniosku o grant w I. edycji. Jednocześnie przypominamy, że w II. edycji programu o grant nie mogą ubiegać się obecni beneficjenci, ponieważ zależy nam na tym, aby w ciągu całego roku na wygraną miało szansę jak najwięcej podmiotów.

Warto przygotować się już teraz i zastanowić nad projektami wymagającymi dofinansowania. W przypadku pytań lub wątpliwości, do Państwa dyspozycji pozostaje biuro programu grantowego „Wspieramy lokalnie” – prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Tel.: +48 52 332 16 63
E-mail: info.swiecie@mondigroup.com

Służymy pomocą i radą. Chętnie poznamy też Państwa opinie oraz sugestie w odniesieniu do programu „Wspieramy lokalnie”.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wszystkie inicjatywy, jakie podejmujecie Państwo na rzecz lokalnych społeczności. W Mondi jesteśmy przekonani, że wspólnie możemy zdziałać więcej, dlatego mamy nadzieję, że spotkamy się w II. edycji naszego programu grantowego!

Z wyrazami szacunku,

Tomasz Katewicz
Prezes Zarządu Mondi Świecie S.A.