Inauguracja w naszych Konstelacjach – MegaWeekend w regionie

W imieniu Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej zapraszamy mieszkańców województwa i turystów z całej Polski na ponad 70 wydarzeń, które w dniach 29 kwietnia – 7 maja odbędą się w ramach „Inauguracja w naszych Konstelacjach – MegaWeekend w regionie”,

Wszystkie propozycje zebrano w serwisie informacyjnym www.inauguracja.kujawsko-pomorskie.travel z podziałem na 11. kategorii tematycznych /zakładka ATRAKCJE/. W zakładce MIEJSCA znajdziesz oferty w swojej okolicy i wszędzie tam, dokąd zechcesz się wybrać.

MegaWeekend to przewodnickie opowieści, wystawy, spektakle, koncerty, pikniki, biegi, rajdy rowerowe i wiele innych atrakcji.

Możesz je przeżyć z rodziną, z przyjaciółmi, we dwoje albo sam na sam z budzącą się do życia przyrodą.

Sprawdź MegaWeekendowe propozycje Kujawsko-Pomorskich Konstelacji dobrych miejsc na nadchodzące wiosenne dni!

Serdecznie zapraszamy!