Ruszają zapisy na Eskapadę!

1873

13 kwietnia 2023 r. o godz. 9:00 zostaną uruchomione zapisy na kolejną edycję Eskapady!

Województwo kujawsko-pomorskie to nie tylko toruńska starówka, deptak w Ciechocinku czy Wyspa Młyńska w Bydgoszczy. Na poszukiwaczy wyjątkowych atrakcji czeka tu wiele tajemniczych, wciąż nieodkrytych przez turystów, miejsc. Wzdłuż Wisły i Brdy rozciąga się pofalowany krajobraz, urozmaicony wieżami kościołów znaczącymi malownicze miasteczka do odwiedzenia. Poprzez nie droga prowadzi do głębokich borów, kryjących tajemnice przyrody.

ESKAPADA to zaproszenie dla wszystkich, którzy chcą spróbować przygód w naszym regionie. Imprezę organizuje samorząd województwa kujawsko-pomorskiego, a jej gospodarzem jest ponad sześćdziesiąt organizacji. To za ich sprawą powstała oferta zwiedzania regionu z przewodnikami – ponad sto różnego rodzaju wycieczek, tras, rajdów, gier terenowych. Wszystko to w jeden weekend i całkiem za darmo.

“ESKAPADA. Poznaj swój region z przewodnikiem” odbywa się już po raz dziewiąty i cieszy się rosnącą popularnością. Impreza jest spotkaniem miłośników historii regionu, poszukiwaczy różnorodnych aktywności i zwykłych ciekawskich, szukających w swojej okolicy czegoś nowego. Wspólnie otwieramy sezon na lokalną turystykę.

Jeśli chcesz wziąć udział w wybranych wydarzeniach musisz zapisać się na nie za pomocą formularza na tej stronie. Kliknij w duży czerwony przycisk „Zapisz się”. Pamiętaj, że liczba miejsc na poszczególne wydarzenia jest ograniczona, a zapisy trwają od 13 kwietnia od godz. 9.00 do piątku 21 kwietnia br. do godz. 21:00.

Wypełnij formularz

W formularzu zapisowym musisz podać adres e-mail oraz swoje dane. Otrzymasz e-maila potwierdzającego zapis oraz znajdziesz się na liście uczestników pod wydarzeniem. Sprawdź czy Twoje nazwisko jest na liście.

Zapisz również inne osoby

Na wydarzenia możesz zapisać swoje dzieci. W tym celu możesz posłużyć się swoim adresem e-mail, a w formularzu podaj dane podopiecznych. W wydarzeniach dzieci mogą brać udział tylko wraz z opiekunami.

Uwaga! Niektóre wydarzenia przeznaczone są wyłącznie dla osób dorosłych.

Zwolnij miejsce jeśli zmienisz plany

Bardzo ważne, jeśli zmienisz plany lub nie możesz wziąć udziału w zwiedzaniu, dokonaj rezygnacji klikając w specjalny link zamieszczony pod listą uczestników. Zwalniając miejsce dajesz szansę na skorzystanie z oferty innym.

W tym roku wprowadzona została dodatkowa blokada, uniemożliwiająca zapisy na kilka wydarzeń odbywających się o tych samych godzinach. 

Wydarzenia z minimalną liczbą uczestników

Uwaga, dla niektórych wydarzeń została zadeklarowana przez Organizatora minimalna liczba uczestników. W przypadku niedokonania zapisu przez wymaganą przez Organizatora minimalną liczbę uczestników takie wydarzenie nie odbędzie się. Zapisani na takie wydarzenie Uczestnicy zostaną o tym fakcie poinformowani 21 kwietnia br. do godz. 15.00 poprzez wiadomość e-mail przesłaną na podany podczas rejestracji adres. Informacja o wymaganej minimalnej liczbie uczestników wydarzenia jest podana w opisie. Jeśli zapisałaś (eś) się na takie wydarzenie zerkaj na listę uczestników i sprawdź pocztę e-mail w piątek po południu.

Koniecznie zapoznaj się z zasadami zwiedzania. To ważne.

Szczególnie zachęcamy do zapisów na wydarzenia odbywające się w naszym Powiecie: