Złóż wniosek do Wydziału Geodezji bez wychodzenia z domu – rusza Portal Interesanta

Portal Interesanta

Zapraszamy do skorzystania z Portalu Interesanta umożliwiającego składanie wniosków oraz odbieranie dokumentów w postaci elektronicznej dla wielu spraw załatwianych w naszym Wydziale Geodezji. Za jego pośrednictwem szybciej załatwią Państwo sprawę – nie trzeba przyjeżdżać do urzędu i czekać w kolejce, a dostęp do dokumentów w formie elektronicznej otrzymają Państwo natychmiast po ich przygotowaniu.

Za jego pośrednictwem mogą Państwo złożyć wniosek między innymi o następujące dokumenty:

1. Wypis z rejestru gruntów, budynków i lokali.
  2. Wyrys z mapy ewidencyjnej.
  3. Rejestry, kartoteki, wykazy i zestawienia tworzone na podstawie bazy danych ewidencji gruntów i budynków.
  4. Mapy: zasadnicza i ewidencyjna.
  5. Dane dotyczące geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu.
  6. Dane dotyczące bazy danych obiektów topograficznych w skali 1:500 – 1:5000.
  7. Materiały archiwalne wchodzące w skład powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.

Do Portalu Interesanta można zalogować się swoim Profilem Zaufanym, za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub e-dowodem.

Za sprawy załatwiane za pośrednictwem Portalu można od razu uiścić opłatę za pośrednictwem płatności online za pośrednictwem operatora PayByNet. Aktualnie obsługiwane są między innymi następujące banki:

1. Alior Bank
  2. Citi Handlowy