Cukrownia Żnin walczy o Certyfikat Internautów!

3873

Cukrownia Żnin to reprezentant Kujawsko-Pomorskich Konstelacji dobrych miejsc w plebiscycie na Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Internautów 2022.

GŁOSUJMY razem!

Polska Organizacja Turystyczna, w ramach konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny – CERTYFIKAT POT, oddaje głos nie tylko jury, ale też internautom, którzy przyznają Certyfikat Internautów 2022. Czy Cukrownia Żnin zasili zaszczytne grono kujawsko-pomorskich produktów turystycznych wyróżnionych tym Certyfikatem? Mocno w to wierzymy licząc na Wasze wsparcie 🙂

Głosowanie na: https://www.polska.travel/pl/aktualnosci/wybierz-najlepszy-produkt-turystyczny-2022-%E2%80%93-rusza-glosowanie-na-certyfikat-internautow
trwa do 31 października 2022 roku, do godziny 23:59:59. Głos można oddawać co 24 godziny.

Produkty turystyczne zgłaszane do głosowania internautów to nowatorskie i interesujące miejsca, obiekty, imprezy, wydarzenia lub przedsięwzięcia atrakcyjne dla turystów, zapewniające wyjątkowe przeżycia i doznania.

—————————————–

Cukrownia Żnin budzi ogromne zainteresowanie turystów. To swoiste „miasto w mieście” – postindustrialna enklawa nowych wrażeń. To właśnie klimat dawnej fabryki i wykorzystane oryginalne jej elementy (rury, elementy stalowe, dawne maszyny, metalowe szafy, tablice informacyjne, itd.) sprawiają, że wiele osób chce odwiedzić to intrygujące miejsce. W Cukrowni Żnin nawet unoszący się w powietrzu zapach smaru ze starych maszyn może być atrakcją dla gości. Kompleks tworzony był w oparciu o idee „miasta w mieście” – nowoczesnego obiektu, który zaskakuje poindustrialnym charakterem. Nie jest on stylizowany, ale w pełni oparty na dziedzictwie miejsca. Nowe budynki wykorzystują oryginalne elementy fabryki. Także istniejącą infrastrukturę techniczną wykorzystano do wytyczenia ciągów komunikacyjnych. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych pozwoliło na tchnięcie w obiekt nowego życia. Jednocześnie postindustrialne wnętrza przenoszą nas w niepowtarzalny klimat fabryki z XIX w. To unikalna w skali kraju przestrzeń konferencyjna, miejsce na szkoleń, wydarzeń kulturalnych, imprez integracyjnych, rodzinnych spotkań.