Powiat Świecki aktywnie i skutecznie działa rozwijając turystykę w województwie

5741

W piątek,  27 maja 2022 r. w TVP Bydgoszcz został wyemitowany odcinek programu “Wspólny Mianownik”. Tematem omawianym przez zaproszonych gości był stan turystyki w województwie kujawsko-pomorskim po pandemii.

Sekretarz Powiatu Iwona Karolewska opowiadała o rozwoju turystyki w naszym regionie. Obecność w programie była także idealną okazją do promocji naszego wydawnictwa “Ruszaj w Powiat Świecki”.

Powiat Świecki prowadzi jedne z najbardziej aktywnych działań na rzecz promocji turystycznej swoich atrakcji. Na ten sukces złożyła się współpraca z wieloma podmiotami turystycznymi, które mogą mieć wpływ na rozwój turystyki i krajoznawstwa oraz stworzenie przyjaznej atmosfery dla przedsiębiorców, organizacji i stowarzyszeń działających w regionie. Powiat Świecki jest doskonałym przykładem zrozumienia gospodarczego potencjału turystyki i pobudzenia dzięki niej innych dziedzin funkcjonowania jednostki samorządu terytorialnego. Wszystkie te działania zostały dostrzeżone przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, który dwukrotnie wyróżnił Powiat Świecki tytułem “Odkrywcy” oraz przyznał Nagrodę w kategorii promocji województwa.

Zapraszamy do obejrzenia programu tutaj.