MEGAWEEKEND W REGIONIE – INAUGURACJA W NASZYCH KONSTELACJACH

6580

W trasę można ruszyć każdego dnia, o każdej porze roku. To wersja dla zapaleńców, którym nie straszne jesienne szarugi, mroźne zawieje i szarobure przedwiośnia. Ale wiosna działa na każdego! Nie sposób usiedzieć w domu kiedy za oknem słychać śpiew ptaków, drzewa stroją się w soczystą zieleń, w ogródkach zakwitają pierwsze kwiaty, a każdy podmuch wiatru przynosi obietnicę przygody.

Kujawsko-Pomorskie Konstelacje dobrych miejsc zapraszają do wspólnego świętowania Inauguracji Sezonu Turystycznego 2022! Mamy aż pięć dni. Trzeba je jak najlepiej wykorzystać! Od 29 kwietnia do 3 maja czeka na Was wiele atrakcji – niezapomniane wiślane rejsy, spacerki z przewodnikami, ciekawe wystawy, rodzinne atrakcje i powroty do przeszłości. Nie zabraknie aktywności dla miłośników sportu i dobrych brzmień dla muzycznych fanów. Jedno jest pewne – będzie się działo!

Specjalnie dla Was w jednym miejscu zebrano propozycje atrakcji z kujawsko-pomorskich miast i miasteczek – każdy, niezależnie od wieku, kondycji i humoru może wybrać swoją własną konstelację!

Wszyscy tworzymy Konstelacje dobrych miejsc! Co to oznacza? Mamy w naszym regionie wiele urokliwych zakątków, fascynujących historii, mnóstwo propozycji spędzania czasu dla mieszkańców i turystów. Wszystkich serdecznie zapraszamy do podróżowania, tworzenia swoich tras i wybierania własnych ścieżek. W gronie członków Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej stworzyliśmy ideę “Konstelacji dobrych miejsc”, by poprowadzić Was różnymi szlakami w miejsca znane i nieznane.

Zapraszamy na stronę: www.inauguracja.kujawsko-pomorskie.travel