BGK zaprasza na konferencje pt. „Czekać, czy nie czekać? Czy to jest odpowiedni moment na inwestycje?”

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konferencję Banku Gospodarstwa Krajowego Regionu Kujawsko-Pomorskiego, która odbędzie się w dniu10 grudnia 2021 o godz. 11.00.

Konferencja pt. „Czekać, czy nie czekać? Czy to jest odpowiedni moment na inwestycje ?”  w formie online na platformie Microsoft Teams.

Spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom z regionu Kujawsko-Pomorskiego, którzy chcą rozwijać swoją wiedze na temat ryzyka związanego z finansowaniem inwestycji za pomocą kredytu.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest w załączonym zaproszeniu.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konferencji.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie informacji do 08 grudnia 2021 na adres e-mail: joanna.nowak@bgk.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Spotkanie odbędzie się na platformie Microsoft Teams, a link z zaproszeniem zostanie przesłany na adres mailowy podany podczas rejestracji.