ZAPROSZENIE do udziału w projekcie językowym

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego wspólnie z Partnerami: Training House Szkolenia Biznesowe oraz Regionalnym Ośrodkiem Edukacji Ekologicznej, realizuje projekt pt. „W Kujawsko-Pomorskiem Mówisz- masz- certyfikowane szkolenia językowe”, który skierowany jest do osób pełnoletnich (bez względu na poziom wykształcenia), które z własnej inicjatywy są zainteresowana nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji z zakresu języka angielskiego. Przedsięwzięcie finansowane jest w ramach poddziałania 10.4.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Do wybory są grupy uczące się stacjonarnie, a także już funkcjonujące grupy zdalne.

Każdy z uczestników ma do wyboru 60 godzinne szkolenie językowe zdalne lub 180 godzinne stacjonarne szkolenie językowe (3 moduły po 60 godzin lekcyjnych). Z udziału w projekcie wyłączone są jedynie osoby, które prowadzą działalność gospodarczą. Kurs językowy oraz egzamin są nieodpłatne, jedyny koszt to pokrycie kosztów zakupu podręczników w wysokości 150 zł.

Szczegółowe informacje oraz formularz rekrutacji, zostały zamieszczone na stronie internetowejhttps://www.projektmowiszmasz.pl/

Uczestnictwo w projekcie daje szanse na rozwój swojej kariery zawodowej, podniesienie kwalifikacji a także poprawę warunków zatrudnienia. Języki obce, szczególnie angielski, towarzyszą nam praktycznie na co dzień – w mediach, internecie, telewizji, w przestrzeni publicznej. Dlatego we współczesnej rzeczywistości ich znajomość wydaje się być konieczna. To powody dla których przygotowaliśmy duży projekt szkoleń językowych. Chcemy trafić z nimi do wszystkich zakątków naszego województwa.

Ponadto istnieje możliwość organizacji kursu z jęz. angielskiego w Państwa miejscowości w przypadku zapisania się min. 12 uczestników na tym samym poziomie znajomości języka (np. dla początkujących).