Zaproszenie na wizyty studyjne w Borach Tucholskich

5708

ZAPROSZENIE
na wizyty studyjne w Borach Tucholskich

Szanowni Państwo,

Bory Tucholskie to przepiękna kraina lasów, rzek i jezior, a także życzliwych ludzi, z ich pięknymi tradycjami. Jest to też obszar, na którym turystyka – w różnych formach – rozwija się bardzo dynamicznie. Głównym atutem Borów Tucholskich jest oczywiście przyroda: niezwykle zróżnicowana, przepiękna krajobrazowo, oferująca bogactwo przeżyć.

Fundacja Zrównoważonego Rozwoju Lokalnego „Cisowy Fyrtel” z Wysokiej, gmina Cekcyn w powiecie tucholskim, otrzymała dofinansowanie na organizację i przeprowadzenie wizyt studyjnych promujących obszar LSR – Bory Tucholskie (projekt ten jest finansowany ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Partnerstwa LGD Bory Tucholskie).

Celem wizyt jest przybliżenie obszaru Borów Tucholskich jako znakomitego miejsca, w którym pobyt może pomóc wszystkim tym, którzy pracują bądź chcą pracować z młodzieżą. Może także wspomóc proces dydaktyczny, zwłaszcza z zakresu przyrody i geografii, a także kultury i historii. Jest to także możliwość wzmocnienia procesu odbudowy więzi społecznych w tym trudnym okresie pocovidowym.

Dlatego też proponujemy Państwu przyjazd w nasze Bory. Proponujemy przyjazd w dwóch terminach:

  • 09 – 11.08.2021
  • 13 – 15.08.2021

Udział w wizytach jest bezpłatny. Poniżej program pobytu.

Zgłoszenia prosimy przysyłać za pośrednictwem linku https://forms.gle/qFsactmQ1yQSWG828 lub mailowo na adres mbucholz46@gmail.com.

W zgłoszeniu mailowy proszę podać imię i nazwisko, wybrany termin oraz numer telefonu. W odpowiedzi prześlemy ankietę zgłoszeniową.

Z poważaniem

             Michał Bucholz
Wiceprezes FZRL „Cisowy Fyrtel”
Koordynator projektu