Uruchomienie płatności online w WebEWID

12571
Zdjęcie pieniędzy wylatujących z ekranu laptopa

Chcielibyśmy Państwa poinformować, że w usługach WebEWID – Portalu Geodety, Portalu Rzeczoznawcy oraz Portalu Komornika  – uruchomiona została możliwość dokonywania płatności online.

Pozwoli to Państwu błyskawicznie zapłacić za potrzebne materiały, a do Starostwa niezwłocznie wpłynie informacja o dokonaniu opłaty, co znacznie przyspieszy załatwienie sprawy.

W przypadku niektórych usług, dostęp do materiałów będzie całkowicie zautomatyzowany – natychmiast po uiszczeniu opłaty i potwierdzeniu dokonania płatności, uzyskają Państwo dostęp do żądanych danych. Ten sposób realizacji usług będzie dostępny w Portalu Rzeczoznawcy dla informacji zamawianych w postaci elektronicznej.

Płatności online dostarczane są przez usługę PayByNet realizowaną przez Krajową Izbę Rozliczeniową. Na stronie usługi znajdą Państwo listę aktualnie obsługiwanych form płatności i banków.

W celu zapoznania się ze sposobem dokonywania płatności, zachęcamy do przejrzenia instrukcji do poszczególnych systemów:

Do kwoty wpłacanej na rzecz Starostwa doliczana będzie prowizja dostawcy usług w wysokości 59 groszy dla każdej transakcji.