Konstelacje liczą na Twój głos! K-POT walczy o Mobile Trend Award!

7787

Aplikacja “Konstelacje dobrych miejsc – Paszport Turystyczny” jest nominowana w konkursie “Mobile Trends Awards” (MTA). To najbardziej prestiżowe wyróżnienie branży mobilnej. Konkurujący zarówno o samą nominację, jak i o zwycięstwo, kandydaci, oceniani są za perfekcję, dostosowanie się do potrzeb użytkowników, innowacyjność oraz rozpoznawalność.

Aplikacja K-POT 2020 – “Paszport do Natury”
 – prowadziła do mało znanych zakątków, ujmujących pięknem przyrody, dających wytchnienie, odosobnionych, zapewniających zwiedzającym komfort i bezpieczeństwo w pandemii. Przede wszystkim zaś pozwalała odkryć fascynujące zakaMARKI Kujawsko-Pomorskich Konstelacji dobrych miejsc.

Nominacja to ogromne wyróżnienie, ale nawet silna konkurencja nie zniechęca Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej do walki o nagrodę Mobile Trends Awards 2020.
Możecie im pomóc! Do 18 lutego trwa głosowanie Internautów. Wymagane jest logowanie przez FB. 
https://www.mobiletrendsawards.pl/

Statuetki Mobile Trends Awards przyznawane są przez Kapitułę Konkursową, w której skład wchodzą eksperci od lat związani z branżą mobile. Rygorystycznie oceniają zgłoszenia, identyfikując słabe oraz mocne strony projektów. Tylko najlepsze aplikacje oraz kampanie mają szansę na nominację.