Szkolenie dla organizacji pozarządowych z obsługi Generatora eNGO

11534

Szkolenie z obsługi Generatora eNGO
27 listopada 2020 roku (piątek) o godzinie 16:00

27 listopada 2020 roku (piątek) o godzinie 16:00 odbędzie się szkolenie on-line dla organizacji pozarządowych, które chciałyby wziąć udział w otwartych konkursach ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych na rok 2021.

Szkolenie jest ważne dlatego, że podczas naboru wniosków zostanie zastosowana nowa metoda składania ofert dotacyjnych – poprzez generator wniosków. Na szkolenie zapraszamy wszystkie organizacje zainteresowane realizacją zadań publicznych w roku 2021.

Szkolenie poprowadzi: Jacek Kiełkowski ekspert w zakresie obsługi generatora wniosków.

Jak wziąć udział w szkoleniu?

By wziąć udział w szkoleniu wystarczy na co najmniej 10 minut przed rozpoczęciem spotkania kliknąć poniższy odnośnik. Przekieruje on do spotkania organizowanego za pomocą oprogramowania Zoom Meetings. Oprogramowanie potrzebne do połączenia zostanie automatycznie pobrane na Państwa komputer, wystarczy tylko je uruchomić.

Jeśli posiadają Państwo już zainstalowane oprogramowanie Zoom Meetings to po kliknięciu w powyższy odnośnik powinno ono zostać automatycznie uruchomione. W przypadku gdyby tak się nie stało można też dołączyć do spotkania korzystając z poniższych danych:

Meeting ID: 873 9780 0055
Passcode: 458357

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu na urządzeniu mobilnym, wystarczy zeskanować poniższy kod QR.

Kod QR Spotkanie Zoom