Bezpłatne konsultacje dotyczące możliwości uzyskania wsparcia finansowego w ramach Funduszy Europejskich

Inkubator Przedsiębiorczości w Świeciu wraz z Punktem Informacyjnym o Funduszach Europejskich w Bydgoszczy zapraszają na bezpłatne konsultacje [indywidualne] dotyczące możliwości uzyskania wsparcia finansowego w ramach Funduszy Europejskich (m.in. Program Regionalny, Programy Krajowe).
Podczas konsultacji będzie można uzyskać informacje na temat wsparcia, jakie można otrzymać z Funduszy Europejskich m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej, na rozwój firmy, inicjatywy lokalne itp.
Uczestnicy będą mogli również uzyskać informacje na temat bezpłatnych szkoleń.

DATA I MIEJSCE
26 WRZESIEŃ 2019r. (czwartek) godz. 09.00 -11:30 w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości w Świeciu, ul. Chmielniki 2b

ZAPISY
Konsultacje mają charakter otwarty, ze względów organizacyjnych prosimy o informację (e-mail inkubator@op.pl lub telefon 52 33 12 868) o zamiarze skorzystania z konsultacji.

DLA KOGO
dla mieszkańców powiatu świeckiego, dla podmiotów funkcjonujących na obszarze powiatu świeckiego