Wypełnij ankietę dot. Nowego Szpitala w Świeciu

8580

Nowy Szpital w Świeciu rozpoczyna badania ankietowe, w których mieszkańcy mogą opowiedzieć o swoich oczekiwaniach wobec placówki.

Od 24 czerwca do 1 lipca pracownicy Nowego Szpitala będą zbierali opinie na temat lecznicy. – Szpital w Świeciu chce być coraz bliżej mieszkańców. Chcielibyśmy, żeby mieszkańcy Świecia i okolic wiedzieli, że mogą mieć wpływ na to, co się w nim dzieje. Dlatego zachęcamy do rozmów z naszymi pracownikami i podzielenia się z nimi opiniami o pracy szpitala  – mówi wiceprezes Nowego Szpitala, Przemysław Leśniewski.

Ankietę będzie można wypełnić w szpitalu, w starostwie powiatowym oraz tam, gdzie pojawią się pracownicy szpitala jako ankieterzy. – Zależy nam na bezpośrednim kontakcie z mieszkańcami, dlatego cieszymy się, że w zbieranie opinii zaangażowali się pracownicy placówki – dodaje prezes Leśniewski. Ankieta dostępna jest również w internecie pod adresem: http://www.nowyszpital.pl/ankiety/swiecie/

Pytania w ankiecie dotyczą, różnych obszarów, np. dostępności do różnych usług w szpitalu czy relacji między personelem i pacjentami. Mieszkańcy będą mogli również powiedzieć pracownikom szpitala, co im się podoba lub nie podoba w szpitalu. Po zebraniu ankiet, wyniki poznają wszyscy pracownicy szpitala. Na podstawie zebranych informacji od mieszkańców, pracownicy razem z zarządem szpitala przygotują plan zmian a następnie będą go wdrażać w szpitalu.

Patronat nad badaniem opinii mieszkańców objęła Pani Barbara Studzińska, Starosta Świecki.

Ankieta do pobrania tutaj:  Ankieta

Załączniki

  • Ankieta(rozmiar: 2 MB, data dodania: 19.06.2019)