Pożyczki unijne dla Mikroprzedsiębiorców

7730

Brak środków?

Fundusze unijne na start i rozwój firmy będą zawsze. Zmienia się tylko ich formuła.

 

Strategią unijną jest rozwijanie produktów finansowych zwrotnych. Pieniądze
z pożyczek unijnych wracają i ponownie zasilają pulę do rozdysponowania. Powrót do obrotu to przewaga nie do przecenienia. Nasze myślenie o pomocy unijnej musi również ulec zmianie. Nie warto planować rozwoju firmy w oparciu
o nadzieję na pozyskanie dotacji, lecz korzystać z tego co rynek ma nam do zaoferowania.

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. od 15 lat wspiera pożyczkami firmy w swoim regionie. Powodzenie i zadowolenie przedsiębiorczych Wielkopolan jest zachętą by te działania implementować na terenie innych województw.

Pożyczka unijna dla przedsiębiorców z terenu województwa kujawsko-pomorskiego daje ogromne możliwości rozwoju firmy. Przedsiębiorca może sięgnąć po kwotę do 100 tysięcy złotych, nie angażując swoich środków w postaci wkładu własnego. Pożyczka jest udzielana nawet na 66 miesięcy, ale można ją rozliczyć wcześniej bez dodatkowych opłat. Z  unijnej pożyczki można skorzystać nie mając żadnej historii kredytowej – jest to oferta także na start. Pieniądze oprocentowane od 0,93%(!) można przeznaczyć na wcześniej określone cele nierolnicze, inwestycyjne i obrotowe. Przedsiębiorca ma możliwość zawieszenia spłaty odsetek na aż 12 miesięcy. Z  tej karencji warto skorzystać na samym początku, kiedy firma się rozkręca, lub poza szczytem sezonu, czyli w okresie gdy firma nie przynosi większego zysku.

Pracownicy WARP Sp. z o.o. w sposób rzetelny udzielają informacji na temat oferty. Warto zapytać, a nawet zawnioskować, by tego dokonać nie trzeba mieć jeszcze nawet założonej działalności gospodarczej. Szczegółowe informacje są dostępne na stronach internetowych warp.org.pl lub pozyczkadlatwojejfirmy.pl.

Chcesz otworzyć sklep, warsztat, szkołę tańca, salon fryzjerski, SPA, gabinet stomatologiczny, restaurację albo lodziarnię? A może firmę usługową
i zorganizować festiwal? 

Dzięki unijnym pożyczkom codziennie spełniają się marzenia o własnym biznesie. Daj szansę i sobie.