Fundusz Badań i Wdrożeń – Voucher Badawczy

7622

Szanowni Państwo

W imieniu „Pracodawców Pomorza i Kujaw” Związku Pracodawców chciałbym zaprosić  Państwa na spotkanie informacyjne na temat Projektu „Fundusz Badań i Wdrożeń – Voucher Badawczy”.
Istotą projektu jest wprowadzenie „Vouchera badawczego” –  jako rodzaju dotacji dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa kujawsko-pomorskiego, umożliwiających zakup usług badawczo – rozwojowych przeprowadzanych  na indywidualne zamówienie przedsiębiorców przez jednostki naukowe. Efektem wsparcia przedsiębiorstwa ma być wprowadzenie w nim innowacji gospodarczych, a dzięki temu poprawa pozycji konkurencyjnej i rozwój gospodarczy lokalnej firmy.
Vouchery badawcze będą przyznawane w kwocie do 80 000 zł na zakup prac badawczo – rozwojowych od jednostek naukowych. Szczegółowe zasady przyznawania dotacji zostaną przedstawione na spotkaniu informacyjnym.

Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 31.08.2017 o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Inkubatora Przedsiębiorczości w Świeciu, ul. Chmielniki 2b

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze potwierdzenie uczestnictwa telefonicznie dzwoniąc pod numer telefonu 605 900 626, lub za pomocą poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres prazuch@pracodawcy.info.pl.

Lech Światły