Inauguracja Sezonu Turystycznego

14288

Ostatni weekend kwietnia oraz pierwszy weekend maja to zawsze czas wojewódzkiego otwarcia sezonu turystycznego – “MegaWeekend w regionie – inauguracja w naszych Konstelacjach”.

Na stronie www.inauguracja.kujawsko-pomorskie.travel każdego roku utworzony zostaje kalendarz wydarzeń z wykazem miejsc, w których będzie można ciekawie spędzić wolny czas. Organizatorzy zgłaszają imprezy sportowe, koncerty, pikniki, jarmarki, spacery z przewodnikami lub rajdy rowerowe. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Powiat Świecki z wielkim zaangażowaniem włącza się w Inaugurację Sezonu Turystycznego – u nas jest to wydarzenie 3-dniowe. Rozpoczynamy działania w sobotę – Wiosennym Rajdem Rowerowym, w niedzielę Inaugurujemy Zielony Targ w Tleniu, a w majówkę urządzamy Dzień Kultury Średniowiecznej na Zamku w Świeciu.

Dzięki współpracy z lokalnymi producentami, samorządami oraz stowarzyszeniami działającymi bardzo aktywnie w naszym regionie, jesteśmy w stanie przygotować dla Was ciekawą ofertę spędzenia czasu w Powiecie Świeckim!

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć z dotychczasowych imprez!