Bezpłatne konsultacje dotyczące Funduszy Europejskich

W dniu 19 kwietnia 2017 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Świeciu przy ul. Gen. Józefa Hallera 9 w godzinach 9.00-11.30 (sala 201  piętro I) będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji dotyczących możliwości wsparcia w ramach Funduszy Europejskich. Konsultacje prowadzić będą Specjaliści Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Bydgoszczy.

Podczas konsultacji będzie można uzyskać informacje na temat wsparcia, jakie można otrzymać z Funduszy Europejskich m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub jej rozwój. Uczestnicy spotkania będą mogli uzyskać informację na temat bezpłatnych szkoleń, jak również możliwości dofinansowania projektów realizowanych przez społeczności lokalne.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.