Robinsonada 2020

6934

Robinsonada to ultramaraton rowerowy, którego trasa prowadzi przez województwo kujawsko-pomorskie. Ma ona charakter gravelowy, o umiarkowanym stopniu trudności i limicie czasu 85h. Organizator pragnie udostępnić Uczestnikom możliwość przejechania około 475-kilometrowej malowniczej trasy, która prowadzi po sielankowych wioskach, pięknych lasach i wokół przecudnych jezior. Jej trasa przebiega również przez główne miasta. Ukazuje więc ona w zróżnicowany sposób zarówno przyrodnicze, jak i urbanistyczne zaułki województwa.

Robinsonada to piękne krajobrazy, doznania a przede wszystkim – Ludzie.
Tacy, którzy czują więcej i chcą więcej. Dlatego wsiadają na rower i rozwijają skrzydła. Niosą ich dwa koła, ale przede wszystkim pasja, marzenia, siła charakteru i pragnienie przeżycia czegoś niezwykłego.

Organizator w porozumieniu z Władzami UMK oferuje możliwość rezerwacji noclegu w Domu Studenckim Nr 7 znajdującym się w miejscu startu i mety Robinsonady w noc poprzedzającą start. Ma to na celu nie tylko umożliwienie należytego wypoczynku przed startem, ale również samoistną integrację Uczestników Robinsonady.

Uczestniku – przed Tobą przygoda, tajemnica oraz współzawodnictwo… ale takie wiesz, z dyskretnym mrugnięciem do siebie. Jeśli to czujesz – bądź z nami! Start: 20 sierpnia 2020 r.

Więcej informacji: https://robinsonada.com.pl/