Zwiedzaj region z Paszportem do Natury

Zapraszamy w podróż do Kujawsko-Pomorskich Konstelacji dobrych miejsc! Zaskoczą  Cię swoją opowieścią, urzekną krajobrazami, zainspirują wyjątkową atmosferą. W  Paszporcie do Natury znajdziesz propozycje 7 tras i kilkudziesięciu malowniczych miejsc w naszych parkach krajobrazowych i pełnych zieleni miastach. Możesz je łączyć w dowolne ścieżki i tworzyć własne Konstelacje podróży! Natura nie wymaga od nas paszportu. Tu nie ma granic! No może… rwące rzeki, dzikie leśne ostępy, wysokie łany zbóż. Paszport przyda Ci się jednak jako przewodnik w terenie, przepustka do przygody i zapis trasy – byś mógł wracać do nowo odkrytych miejsc.  Zbieraj punkty, wspomnienia, rób zdjęcia. Nagrodą jest piękno Natury… a przy odrobinie szczęścia również jeden z wielu voucherów na pobyt w Konstelacjach dobrych miejsc, ufundowany przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną. Do zobaczenia!

W Powiecie Świeckim możecie zameldować się tutaj:

• Czarcie Góry,
  • Grodzisko Talerzyk w Topolnie,
  • Parów Cieleszyński.

Zachęcamy!

Regulamin akcji oraz link do pobrania aplikacji znajdziecie tutaj!