Zmiany w funkcjonowaniu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej!

205

Szanowni Państwo!

W związku z sytuacją epidemiologiczną spowodowaną zagrożeniem koronawirusem prosimy o ograniczenie wizyt w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Świeciu, bądź przychodzenia wyłącznie w sprawach pilnych, wymagających bezpośredniego kontaktu.

Formularze zgłoszeniowe można składać drogą mailową na adres: poradnia@ppp.csw.pl

Możesz się do nas zgłosić:

zawsze wtedy, gdy masz problem i oczekujesz pomocy psychologa, pedagoga, logopedy, kontaktując się z nami telefonicznie: tel.52 3311 226, lub mailowo:

Hanna Jurek Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Świeciu dyrektor@pppcsw.pl

Helena Włochowicz – pedagog wlochowicz@ppp.csw.pl

Teresa Ciepłuch – psycholog ciepluch@ppp.csw.pl

Roman Jonac – psycholog jonac.r@ppp.csw.pl

Mariola Nadolna – pedagog nadolna@ppp.csw.pl

Joanna Liberkowska – psycholog liberkowska@ppp.csw.pl

Paulina Andrys – pedagog andrys@ppp.csw.pl

Justyna Jonac – pedagog jonac.j@ppp.csw.pl

Aleksandra Szolginia – logopeda szolginia@ppp.csw.pl

Magdalena Kutowska – psycholog kutowska@ppp.csw.pl

Marietta Wieczorek – pedagog wieczorek@ppp.csw.pl

Natalia Ryszkowska – Andrys – logopeda ryszkowska@ppp.csw.pl

Dorota Chyłła – terapeuta SI chylla@ppp.csw.pl

Bożena Pauka – pedagog pauka@ppp.csw.pl

Joanna Bartoszewska – psycholog bartoszewska@ppp.csw.pl