Ruszaj w Powiat Świecki!

Wreszcie jest!

Po całym roku pracy w tajemnicy, dziś możemy przyznać się, że dzięki współpracy z Kasią i Maćkiem – autorami bloga Ruszaj w Drogę! – powstał przewodnik “Ruszaj w Powiat Świecki!”. Ten przewodnik to kopalnia wiedzy i świetnych pomysłów na spędzenie urlopu w powiecie świeckim.

„Ruszaj w Powiat Świecki. Twój przewodnik na 10 udanych dni w powiecie świeckim.” to pięknie wydany, pełen pomysłów na wycieczki, 110-stronicowy przewodnik. W odkrywaniu tej części Kociewia, Borów Tucholskich i Doliny Dolnej Wisły pomogą Ci gotowe plany zwiedzania, praktyczne wskazówki, mapy i aż 260 kolorowych zdjęć z terenu powiatu świeckiego.

W przewodniku Kasia i Maciek wskazali najlepsze kulturalne wydarzenia, koncerty i festiwale odbywające się w Świeciu i podpowiedzieli miejsca, w których przekonasz się, jak smakują regionalne sery, miody, wina, krówki na śmietance i ruchanki z fjutem.

Jeśli jesteście zainteresowani nabyciem przewodnika, podajemy LINK, gdzie możecie go zakupić.

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!