Powiat Świecki nagrodzony przez Marszałka Województwa!

6713

W niedzielę (16 czerwca) w CKK Jordanki w Toruniu odbyła się gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. To nasze najbardziej prestiżowe wyróżnienia, przyznawane za najwartościowsze dokonania w istotnych obszarach działalności publicznej i społecznej, profesjonalnej i biznesowej.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wśród nagrodzonych znalazł się także Powiat Świecki. Marszałek Województwa docenił nasze działania w kategorii promocja województwa. W uzasadnieniu wyboru możemy przeczytać:

Nagroda za aktywne i skuteczne działania w kierunku promocji turystycznej terenów powiatu. Powiat świecki prowadzi jedne z najbardziej aktywnych działań na rzecz promocji turystycznej swoich atrakcji w województwie. Na ten sukces złożyła się współpraca z wieloma podmiotami turystycznymi, które mogą mieć wpływ na rozwój turystyki i krajoznawstwa oraz stworzenie przyjaznej atmosfery dla przedsiębiorców, organizacji i stowarzyszeń działających w obszarze turystyki. Powiat świecki jest doskonałym przykładem zrozumienia gospodarczego potencjału turystyki i pobudzenia dzięki niej innych dziedzin funkcjonowania jednostki samorządu terytorialnego.”.

Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami pracowali na ten sukces – nie byłby on możliwy, gdyby nie nasza współpraca oraz wzajemne zaufanie.

Nagrodę dedykujemy właśnie Wam!

Dziękujemy za nominację Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej – cieszymy się, że wspólnie możemy tworzyć Konstelacje Dobrych Miejsc!

Gratulujemy wszystkim laureatom, w szczególności pani Marcie Wieliczko, Mieszkance naszego Powiatu, która otrzymała Nagrodę w kategorii sport!