Promowaliśmy Powiat w Łodzi!

W miniony weekend przedstawiciele Powiatu Świeckiego udali się do Łodzi, by razem z Lokalną Organizacją Turystyczną Kociewie oraz Powiatem Tczewskim promować naszą Małą Ojczyznę na targach turystycznych “Na styku kultur”.

Targi to dobra okazja do tego, aby zaprezentować nowości wydawnicze. “Dycht fejn tu je… czyli co warto zobaczyć w Powiecie Świeckim” to mały przewodnik po najciekawszych pomnikach, zabytkach znajdujących się w regionie. Dodatkowo LOT Kociewie zaprezentowało mini przewodnik, czyli “Ruszaj w drogę na Kociewie” – 10 propozycji na jednodniowe wycieczki.

Trzy pracowite dni już za nami – dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do dobrej organizacji naszego stoiska. Dzięki przekazanym materiałom promocyjnym, gadżetom reklamowym i artykułom spożywczym udało nam się zaciekawić turystów i sprawić, że zaczęli rozważać przyjazd do Powiatu Świeckiego!

Dziękujemy:

• gmina Warlubie, firma Jagr oraz Hotel Hanza Pałac,
  • gmina Świecie,
  • gmina Drzycim,
  • gmina Dragacz,
  • gmina Jeżewo,
  • gmina Pruszcz,
  • gmina Świekatowo,
  • gmina Osie,
  • gmina Nowe,
  • Soki Pamuła,
  • Winnica przy Talerzyku.