”Moje Miejsce na Ziemi 2018”

4633

Poznaliśmy wyniki pierwszej edycji konkursu fotografii podróżniczej ”Moje Miejsce na Ziemi 2018”. Konkurs był organizowany w ramach tegorocznego Festiwalu podróżników ”Piąty Ocean”, który odbędzie się w Świeciu w dniach 22-24 listopada.

Temat konkursu brzmiał: „Moje Miejsce na Ziemi – wakacyjna podróż 2018’’, a konkurs realizowany był w dwóch kategoriach: Moje Miejsce na Ziemi – cały świat i Moje Miejsce na Ziemi – powiat świecki.

Jury w składzie: Iwona Karolewska – sekretarz powiatu świeckiego, Tomasz Pasiek – koordynator konkursu i członek zarządu TMZŚ, Jakub Stelągowski – kierownik Zamku w Świeciu (OKSiR w Świeciu) podjęło się oceny kilkudziesięciu prac uczestników konkursu pochodzących z całej Polski.

Po dokładnej analizie jury przyznało po jednej pierwszej nagrodzie w każdej kategorii oraz trzy wyróżnienia.

Alfabetyczna lista laureatów: Wiktoria Gondek, Agata Grzybowska, Jolanta Kufel, Dagmara Kwolek, Sławomir Murawski.

O kolejności miejsc na podium poinformujemy podczas otwarcia wystawy pokonkursowej w dniu 24 listopada br. (godz. 15:30, Kameralna Przestrzeń Widowiskowa OKSiR w Świeciu).
Nastąpi wtedy również wręczenie nagród laureatom konkursu.

Osobom nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.

Nagrody w konkursie ufundowane są przez organizatorów: OKSiR w Świeciu, Towarzystwo Miłośników Ziemi Świeckiej oraz partnera konkursu – Powiat Świecki.