Zapraszamy na szkolenie!

Szanowni Państwo,

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) wraz ze Starostwem Powiatowym w Świeciu oraz Stowarzyszeniem Wspierania Rozwoju Gospodarczego Ziemi Świeckiej „Inkubator Przedsiębiorczości” ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Przygotowanie biznesplanu”.

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom podstawowej wiedzy związanej z przygotowaniem profesjonalnego biznesplanu.

Szkolenie obejmować będzie aspekty teoretyczne uzupełniane w dużej mierze przykładami praktycznymi.

Szkolenie kierowane jest do obecnych i przyszłych przedsiębiorców.

Szkolenie adresowane jest do właścicieli mikro i małych firm lub osób nimi zarządzających, pracowników pionów finansowych oraz wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć jak przygotować profesjonalny biznesplan.

Szczegółowy harmonogram szkolenia przekazujemy poniżej. Podczas szkolenia uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a po szkoleniu – zaświadczenie o uczestniczeniu w szkoleniu w wersji elektronicznej.

Szkolenie poprowadzi pan Piotr Sylwestrzak – doradca biznesu, wykładowca Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Szkolenie odbędzie się w Świeciu dnia 20 września 2018 r. w godzinach 9.00 – 16.00, miejsce szkolenia: Inkubator Przedsiębiorczości w Świeciu ul. Chmielniki 2b- sala konferencyjna.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy (max 2 osoby), uprzejmie prosimy o wysłanie zgłoszenia mailem na adres: biuro@inkubator.com.pl z podaniem imienia, nazwiska, nazwy firmy oraz telefonu kontaktowego. W przypadku pytań, prosimy o kontakt z Panią Katarzyną Lipowiec, Anną Urban, tel. kom: 501 162 697, tel: 52 33 12 868, e-mail: biuro@inkubator.com.pl  lub z Panem Przemysławem Wolińskim, Koordynatorem Regionalnym – Menedżerem ds. Pożyczek Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości Oddział w Toruniu, e-mail: p.wolinski@pfp.com.pl, tel. kom: 664 934 479

Zapraszamy serdecznie!

Do pobrania: