Zjedz i wypocznij w Powiecie Świeckim!

W dniach 14-15 sierpnia w Toruniu odbył się II Festiwal Wisły. Przedstawiciele Powiatu Świeckiego wraz z wytwórcami produktów regionalnych oraz rękodzieła, z Lokalną Grupą Działania „Gminy Powiatu Świeckiego”, a także z podmiotami ekonomii społecznej promowali nasz region pod wspólnym hasłem „Zjedz i wypocznij w Powiecie Świeckim”.

Osoby zainteresowane oraz turyści z całej Polski mogli posmakować specjałów Państwa Brzykcy, miodów Pana Sławomira Wnuk, lokalnych przysmaków przygotowanych przez KGW gminy Jeżewo oraz zakupić rękodzieło bezpośrednio od wytwórców- Fundacji Makowo, Fundacji Aktywizacji i Integracji z Nowego.

Stoisko Powiatu cieszyło się dużym zainteresowaniem, a wielu naszych gości zapowiedziało swój przyjazd na Festiwal Smaku w Grucznie!