Kolejne targi turystyczne za nami :)

7331

Tym razem nasze atrakcje promowaliśmy w Gdańsku, gdzie w dniach 7-8 kwietnia trwały targi Free Time Festiwal – największe i najważniejsze targi turystyczne (i nie tylko) na Pomorzu i w północnej Polsce.

W kilku halach trwał prawdziwy festiwal czasu wolnego: rowery, fitness, strefa kultury i nauki, aktywnego stylu życia, sportów wodnych, ale też oferty turystyczne. Nie mogło tam zabraknąć Powiatu Świeckiego, który razem z Kujawsko-Pomorską Organizacją Turystyczną, miastem Grudziądz oraz Ciechocinek udowadniał, że nasz region jest najlepszym miejscem do wypoczynku.

Dużym zainteresowaniem (już tradycyjnie) cieszyła się nasza Mapa Pasji oraz baza gospodarstw agroturystycznych i kalendarz wydarzeń. Targi były idealnym miejscem do zachęcenia turystów do skorzystania z oferty, którą Powiat Świecki przygotował na Inaugurację Sezonu Turystycznego. Spotkaliśmy również fanów Bluesa, którzy zapowiedzieli swoją wizytę na Festiwalu w czerwcu oraz wielu smakoszy, którzy na pewno odwiedzą Festiwal Smaku w sierpniu…

Dziękujemy za odwidzenie naszego stoiska 🙂