To będzie pracowity rok…

Dziś w Starostwie Powiatowym odbyło się spotkanie Noworoczne, na które Starosta Świecki zaprosił przedstawicieli organizacji turystycznych, kulturowych i stowarzyszeń, z którymi Powiat Świecki współpracował w roku 2017. Spotkanie było idealną okazją do podsumowania zakończonych działań i do rozmów dotyczących wspólnych inicjatyw zaplanowanych na 2018 rok. A będzie ich sporo: Światowy Dzień Kociewia (10 lutego 2018 r.), targi turystyczne, obchody Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego (24-25 lutego 2018 r.), Inauguracja Sezonu Turystycznego w ramach Megaweekendu majowego w Województwie Kujawsko-Pomorskim, Blues na Świecie Festival, obchody 100-lecia odzyskania niepodległości połączone z 20-leciem reaktywacji powiatów (17 czerwca 2018 r.), Korowód Kociewski w ramach Święta Kociewia (2 sierpnia 2018 roku w Gdańsku) i wiele, wiele innych.

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele: Zespół Parków Krajobrazowych Chełmińskiego i NadwiślańskiegoTMZŚZamek w ŚwieciuObywatelska Inicjatywa OffroadowaWataha ŚwiecieOKSiR – Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w ŚwieciuFAI Warsztaty Terapii Zajęciowej w NowemNowe gminaLgd SwiecieGminne Koło Gospodyń JeżewoPTTK ŚwiecieLokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIEKujawsko-Pomorska Organizacja TurystycznaThe Runners ŚwiecieMiejska Biblioteka Publiczna w ŚwieciuWdecki Park KrajobrazowyOśrodek Kultury Jeżewo – FanpageMagda Potulska, gmina Świecie oraz Towarzystwo Ochrony Krajobrazu Kulturowego “Sukcesja”

Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z zaproszenia.
Wiemy, że dzięki dobrej współpracy uda się nam osiągnąć cele wyznaczone na 2018 rok.
Do zobaczenia!