Powiat Świecki wyróżniony przez Marszałka!

Powiat Świecki  został wyróżniony tytułem “Odkrywca 2017” za działalność na rzecz rozwoju turystyki i popularyzacji krajoznawstwa. Nominację w tej samej kategorii otrzymał Pan Zbysław Budzyński z Koła Przewodników PTTK Świecie. Wystawa Edukacyjno – Przyrodnicza przy Pałac Poledno uzyskała wyróżnienie “Odkrywca 2017” w kategorii Przedsięwzięcie biznesowe. Jako członek Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej czujemy się docenieni również wyróżnieniem w kategorii Wydarzenie turystyczne i promocyjne za „Inaugurację w naszych Konstelacjach. Megaweekend w regionie”
To nie koniec nagród dla przedstawicieli Powiatu Świeckiego – trafiły do nas też Wyróżnienia Specjalne „SUPER-ODKRYWCA”: Starosta Świecki Franciszek Koszowski odebrał je w imieniu Konwentu Powiatów Województwa Kujawsko-Pomorskiego a Towarzystwo Przyjaciół Dolnej Wisły za Festiwal Smaku w Grucznie
Wszystkim nominowanym i nagrodzonym serdecznie gratulujemy i dziękujemy za współpracę – Nasze wyróżnienie to też Wasza zasługa!