Potrafisz Polsko!

17.05.2016  w Urzędzie Miasta w Świeciu Poseł Paweł Skutecki pragnie spotkać się z członkami  organizacji pozarządowych Powiatu Świeckiego w celu szkolenia dotyczącego programu fundacji “Potrafisz Polsko” ( szczegóły w linku: http://www.potrafiszpolsko.net/program-potrafisz-polsko/ ).

Fundacja “Potrafisz Polsko” stworzyła projekt polegający na dofinansowaniu ciekawych inicjatyw społecznych, realizujących cele charytatywne, chcąc tym samym pomóc mniejszym organizacjom w urzeczywistnieniu projektów, które mogą pomóc potrzebującym, mając na celu aktywizacje środowisk lokalnych, wsparcia organizacji społecznych.

W związku z powyższym Poseł na Sejm RP Paweł Skutecki serdecznie zaprasza wszystkich, zainteresowanych członków organizacji pozarządowych województwa Kujawsko-Pomorskiego, do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu dotyczącym regrantingowego projektu “Potrafisz Polsko” – Będziemy omawiać szczegóły składania wniosków oraz rozwiewać wszelkie wątpliwości.

Aplikować mogą wszystkie organizacje pozarządowe w Polsce. Dotacje jakie są przewidziane w projekcie to 5.000 złotych, a łączna pula to 300.000 złotych.

Terminarz szkoleń:

16 maj:
Świecie 15:00 Urząd Miasta (ul. Woj.Pol. 124) Sala Konferencyjna
Tuchola 18:00 Tucholski Ośrodek Kultury (ul. Pl. Zamkowy 8) sala 20

17 maj:
Nakło nad Notecią 14:30 Urząd Miasta (ul. Ks.P.Skargi 7) sala 21
Sępólno Krajeńskie 18:00 Inkubator Przedsiębiorczości (ul. Przemysłowa 7) Sala Konferencyjna

19 maj:
Żnin 15:00 Centrum Organizacji Pozarządowych (ul.Śniadeckich 15) Sala Konferencyjna

22 maj:
Inowrocław 15:00 – miejsce spotkania będzie znane 15/05
Bydgoszcz 18:00 – miejsce spotkania będzie znane 15/05

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o informację zwrotną na mail: biuro@skutecki.pl lub pod nr telefonu: 509 863 914.