Gala rozdania nagród w Plebiscycie Edukacyjnym 2023 r.

1794
Dnia 17.01.2024r. Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych nr 1 w Świeciu uczestniczyła w Gali rozdania nagród w Plebiscycie Edukacyjnym 2023r. w Bydgoszczy organizowanym przez Gazetę Pomorską, Express Bydgoski i Nowości Dziennik Toruński. Przedszkole Specjalne Nr 10 “Słoneczna Polana” w kategorii Najlepsze Przedszkole w Powiecie zdobyło I miejsce w Powiecie Świeckim.  Do sukcesu Przedszkola niewątpliwie przyczyniła się wytrwała i merytoryczna praca terapeutyczna nauczycieli i innych pracowników przedszkola.
Przedszkole Specjalne nr 10 “Słoneczna Polana” funkcjonuje od 2007r. w ramach Zespołu Szkół Specjalnych nr 1 w Świeciu. W Przedszkolu funkcjonują 4 oddziały, w tym 3 dla dzieci z autyzmem i 1 dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną umiarkowaną i sprzężoną. W roku szkolnym 2023/2024 do przedszkola uczęszcza 19 dzieci.
Dziękujemy wszystkim nauczycielom, pomocom nauczyciela i pracownikom placówki, którzy swoją merytoryczną, wytrwałą, kreatywną pracą na co dzień z zaangażowaniem dążą do realizacji celów, ukierunkowanych na pracę z deficytami rozwojowymi oraz zadowolenie dzieci i rodziców.
Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi głosami sprawili, że w tegorocznym Plebiscycie Edukacyjnym placówka z naszego powiatu uplasowała się na zaszczytnym I miejscu.