Osada Stara Rzeka

4724

REZERWACJE: + 48 696 283 281
EMAIL: KONTAKT@OSADASTARARZEKA.PL
WSPÓŁRZEDNE OSADY: 53°39’01.3″N 18°18’26.5″E

https://osadastararzeka.pl/

Oferta obiektu:

Naszym gościom oferujemy noclegi w domkach  rekreacji indywidualnej na bardzo wysokim  poziomie z możliwością promocji regionu Borów Tucholskich. Naszym celem jest oferowanie miejsca wyjątkowego i niszowego, w którym przyjeżdżający z miast będą mogli odpocząć na łonie Kociewskiej natury, poznać uroki Borów Tucholskich i zaznać smaku prawdziwego życia bez pośpiechu, jednak w wysokim standardzie.

Nie zapominamy jednak o świecie zewnętrznym. Pragniemy odnaleźć balans pomiędzy światem pełnej cywilizacji oraz tym na odludziu. Zapewniamy bardzo dobre połączenie internetowe po to, aby umożliwić pracę czy naukę w formie online oraz kontakt ze światem zewnętrznym.

Pragniemy ułatwić gościom wypoczynek poprzez możliwość zakupu śniadań w formie koszy dostarczanych do domków o wybranej godzinie. Bardzo dobrze wyposażony aneks kuchenny umożliwi przygotowywanie również własnych posiłków, jeśli nikt nie będzie miał ochoty wybrać się do pobliskich restauracji czy przystani – do czego bardzo zachęcamy. Osobom dbającym o figurę czy zdrowie możemy polecić firmę, która oferuje pyszną dietę pudełkową. Wszystkie podstawowe zakupy można wykonać w pobliskiej miejscowości Osie, gdzie znajdują się takie sklepy jak : Biedronka, Dino, Lewiatan, Rossman i wiele innych.

NA TERENIE OSADY ZNAJDUJE SIĘ: TARAS, KUCHNIA LETNIA, SAUNA, PLAC ZABAW, MIEJSCE NA OGNISKO

Nasza Osada mieści się w miejscu, które urzeknie wszystkich kochających naturę i przebywanie w jej bliskim otoczeniu. Ten nienaruszony ludzką ręką krajobraz obfituje w wiele rzadkich gatunków roślin, zwierząt, ale również zatykających dech w piersi krajobrazów i atrakcji turystycznych.

Dla Naszych Gości przygotowaliśmy listę miejsc w pobliżu naszej osady wraz z odległościami oraz możliwością nawigowania bezpośrednio do nich! Wystarczy chwycić telefon i wyruszyć na przygodę po okolicy!