Ośrodek Wypoczynkowy Grzybek

10403

Grzybek 2,
86-150 Osie

tel. 503146902

Oferta obiektu:

Kto zechce odkryć dla siebie urodę Kujaw i Pomorza, nie pożałuje. Jest tu wszystko, czego można zapragnąć – potężne lasy, urokliwe jeziora, czyste rzeki, renomowane uzdrowiska, tradycyjna wieś i warte obejrzenia historyczne zabytki. To wręcz wymarzone miejsce do podreperowania zdrowia, zbierania grzybów, polowania, wędkowania, sportów wodnych i konnych przejażdżek. Cenne tym bardziej, że można u nas „dotknąć gotyku” i zobaczyć miejsce, w którym urodził się wielki europejski astronom, torunianin Mikołaj Kopernik. I przekonać się, jak żyli tu ludzie siedemset lat przed naszą erą. A wyjeżdżając, zabrać do domu – razem z dobrymi wspomnieniami – toruński piernik, lub słoik śliwkowych powideł z Doliny Dolnej Wisły.

Ośrodek Wypoczynkowy “Grzybek” położony jest w południowej części Borach Tucholskich nad Zalewem Zurskim w woj.kujawsko-pomorskim. We wsi letniskowej Grzybek ok 3km. od miasteczka Osie.

Oferujemy wypoczynek dla dzieci i młodzieży szkolnej.

Dysponujemy :

*10 pokoi hotelowych od 2 – 5 osob

*3 domki kempingowe typu Brda

*domki piętrowe: na parterze: salon -TV, radio, kuchnia w pełni wyposażona w szafki, lodówkę, kuchenka elektryczna, mikrofalowa, czajnik, łazienka pełny węzeł sanitarny (WC, kabina prysznicowa, umywalka ciepła i zimna woda. A na piętrze 2 sypialnie x 2 osoby.

Płatność gotówką.

Gwarantujemy udany wypoczynek.

W okolicy jeziora, Zalew, rzeka idealne warunki do wędkowania a lasy zapraszają bogactwem runa leśnego (a najwięcej grzybów).”