Szumiące Trawy

2158

Czerska 43
86-150 Tleń

strona internetowa obiektu

Oferta obiektu:
Szumiące Trawy to rodzinna inicjatywa, stworzona z potrzeby ucieczki od pędu codzienności oraz z potrzeby zaznania komfortu i spokoju, z dala od miejskiego zgiełku. Komfort, to w naszym rozumieniu ekologiczne, drewniane domy zaprojektowane w designerski, a zarazem przytulny i wygodny sposób. Tworząc je, naszym celem było, aby goście czuli się w nich wyjątkowo oraz w pełni zaopiekowani. Spokój, to jednym słowem wszystko to, co oferuje wyjątkowe miejsce, w którym się znajdujemy. „Szumiące trawy” zlokalizowane są w cichej okolicy, a wolnostojące domy zostały postawione na dużej działce. Z zamiłowania do piękna natury, stworzyliśmy na niej oazę bogatą w roślinność, która sąsiaduje z lasem. Naszymi stałymi gośćmi są różnorodni skrzydlaci przyjaciele, którym również zbudowaliśmy drewniane domki. Dzięki takiemu sąsiedztwu, odwiedzający nas goście mogą budzić się słysząc śpiew ptaków, a w zamian za to, dokarmiać je i podziwiać.
Wierzymy, że wyjątkowości naszemu ośrodkowi dodaje nietuzinkowe miejsce do wspólnego biesiadowania przy ognisku. Starannie przemyślane, z dbałością o takie szczegóły jak klimatyczne oświetlenie i w pełni wyposażone w akcesoria np. do upieczenia kiełbasek.
Nasza oferta przypadnie do gustu tym, którzy doceniają walory przyrody, potrzebują codziennej dawki aktywności na świeżym powietrzu oraz cieszą się swobodą i komfortem.
Naszym celem jest stworzenie dla Państwa możliwości pełnego wypoczynku, przeżycia przygód i zabrania ze sobą wspomnień wartych powrotów.