Czereśniowa Skarpa

6627
Wiąg 89,
86-100 Świecie
+48 880 917 187
Teresa Krzysztof Jaszka

Opis obiektu:

Zapraszamy do naszego sadu

Mogą Państwo u nas znaleźć odmiany starszej generacji takie jak REGINA, WANDA, BURLAT, cenione na rynku za walory smakowe i wspaniałą barwę owoców.
Czereśnie to owoce, które odmłodzą, odchudzą i uzdrowią. Posiadają dużą ilość jodu, antyoksydantów, potasu, wapnia, żelaza, magnezu, witaminy z grupy B, beta- karoten oraz witaminę C. Czereśnie są niezawodnym źródłem energii, co stanowi wielki plus w odżywianiu dzieci. Owoce te posiadają dobroczynne właściwości lecznicze, odtruwające i odmładzające. Nie bez znaczenia jest fakt, że nasz sad przylega do skarpy Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego, który tworzy specyficzny mikroklimat dla sadu. Można tu spotkać ciekawe zwierzęta i ptaki takie jak dzięcioły, skowronki, słowiki i jastrzębie, które czują się tu jak w domu zakładając swoje gniazda. Zapraszamy na kawkę, herbatkę i wiosenne spacery.

Organizujemy wieczory z ogniskiem w kwitnącym sadzie i dni otwartej bramy w czasie owocowania sadu, gdzie można kosztować naszych wspaniałych owoców prosto z drzew.

Wpis pochodzi ze strony: https://czeresniowaskarpa.wordpress.com/