Powiat Świecki pierwszy raz na targach turystycznych w Nadarzynie!

7617

W miniony weekend przedstawiciele Powiatu Świeckiego udali się do Nadarzyna, by razem z Kujawsko-Pomorską Organizacją Turystyczną promować naszą Małą Ojczyznę na targach turystycznych „World Travel Show”.

Impreza branżowa przyciągnęła tysiące pasjonatów podróży. Trzy strefy tematyczne oraz niesamowici goście m.in. Aleksander Doba, Nela Mała Reporterka czy Martyna Wojciechowska odwiedzili hale Ptak Warsaw Expo.

Odwiedzający nasze stoisko z ciekawością słuchali o najważniejszych atrakcjach. Oczekiwania uczestników targów często były bardzo sprecyzowane. Niektórzy preferowali turystykę aktywną – pytali o trasy rowerowe oraz kajakowe. Inni szukali   atrakcyjnych turystycznie miejsc, w których mogliby odpocząć od „wielkomiejskiego zgiełku”.

Pracowite dni już za nami – dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do dobrej organizacji naszego stoiska. Dzięki przekazanym materiałom promocyjnym oraz gadżetom reklamowym udało nam się zaciekawić turystów i sprawić, że zaczęli rozważać przyjazd do Powiatu Świeckiego!