Noclegi CS17

5602

ul. Curie-Skłodowskiej 17
86-105 Świecie

e-mail: noclegi-cs17@wp.pl
tel. +48 508-228-000
+48 784-068-252

Opis obiektu:

Tanie noclegi to nie tylko okazja do spędzenia kilku dni na wczasach z rodziną. Z atrakcyjnej oferty mogą skorzystać firmy, które poszukują pokoi do wynajęcia dla sezonowych pracowników lub dla osób w podróży służbowej. To właśnie dla nich nasz obiekt przygotował specjalną ofertę. Proponujemy noclegi pracownicze w komfortowych pokojach z pełnym wyposażeniem i łazienką.

Dla Gości stworzyliśmy też kilka stref kuchenno-jadalnianych, z których mogą korzystać bez ograniczeń. Zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane zakwaterowaniem swoich pracowników w Świeciu, jak i okolicach. Oferujemy noclegi dla firm w przestronnych pokojach gościnnych. Umożliwiamy wynajem zarówno krótko-, jak i długoterminowy, na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Apartament typu Studio do wynajęcia na doby lub dłuższe terminy. Ceny ustalane są indywidualnie. W ofercie dostępne są trzy apartamenty typu studio o powierzchni ok. 35 m2 (max 4 osoby). Każdy apartament posiada sypialnię z częścią dzienną, aneks kuchenny i łazienkę. Kuchnia została wyposażona w lodówkę, mikrofalówkę, płytę grzewczą, piekarnik, czajnik i akcesoria kuchenne. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, toaletę i umywalkę. Apartament zapewnia prywatność i swobodę, a także wygodę i przestronność.

Opis pochodzi ze strony: https://noclegics17.pl/