Dwór Venedów

13880

Gospodarstwo agroturystyczne
ul. Łąkowa 1
86-140 Gródek
tel. 503 523 478
dwor.venedów@wp.pl

Oferta hotelu:

“Wspaniała zabudowa, piękne okolice i niezapomniana atmosfera to cechy, którymi można opisać Dwór Venedów.

Remontując Dwór Venedów chcieliśmy ukazać jego najlepsze walory, a jednocześnie stworzyć miejsce, które goście będą chętnie odwiedzać i do nas wracać. Po 4 latach remontu możemy stwierdzić, że udało nam się zrealizować nasze założenie i z dumą możemy dzielić się historią, stworzoną atmosferą, ale i świeżo wyremontowaną salą bankietową i siedmioma wspaniałymi pokojami dostępnymi dla gości.

Dwór Venedów to połączenie historii i nowoczesności, które stworzyły stylowe miejsce odpowiednie dla każdego.

 Dysponujemy piękną salą bankietową, gdzie organizujemy okazje takie jak spotkania czy konferencje biznesowe, jak i wystawne wesela, gdzie goście bawią się do białego rana. Organizujemy również urodziny, komunie i inne imprezy okolicznościowe, po których zapraszamy do zakwaterowania w Dworze Venedów.

Każdy z pięciu pokoi i dwóch apartamentów jest niezwykle stylowy i komfortowy, wyposażony w prywatną łazienkę, telewizor i inne udogodnienia. 

Lokalizacja pozwala na odpoczynek na łonie natury, który będzie odpowiedni zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i gości biznesowych.

Malownicze okolice borów tucholskich pozwalając na aktywny wypoczynek, goście mogą relaksować się pływając kajakami po Wdzie, jeżdżąc rowerami, czy podczas przejażdżek lub oprowadzanek konno. Możliwe są również długie spacery po pięknej okolicy, która jest bogata w zabytki i atrakcje takie jak najstarsza polska elektrownia wodna z lat 20 XX w. i muzeum, Kamień Diabelski, Stella Maris i Łączka Papieska.”