Gospodarstwo Agroturystyczne Siedlisko

15528

Osiny nad jeziorem Łąkosz 86-170
www.twojesiedlisko.pl
Krystyna Gałecka 606 362 085
Gospodarstwo Agroturystyczne Siedlisko Osiny 28,

Oferta obiektu:

“Gospodarstwo agroturystyczne Siedlisko znajduje się w Osinach nad Jeziorem Łąkosz, w otoczeniu lasów, w czystej i nieskażonej okolicy. Gospodarstwo posiada własny dostęp do jeziora. Goście mają do dyspozycji sprzęt wodny, a dzieci możliwość bezpiecznej zabawy. Dla najmłodszych właściciele przygotowali plac zabaw z huśtawkami,  karuzelą i piaskownicą.

Zainteresowanie dzieci budzi mały zwierzyniec na terenie gospodarstwa. Na ogrodzonym terenie gospodarstwa  znajduje się 5 murowanych, komfortowych jedno lub czteropokojowych domków. W każdym z nich znajduje się kominek, aneks kuchenny z kuchnią gazową, lodówką i zestawem naczyń, oraz łazienka. Domki położone są wśród zieleni i kwiatów, tym samym tworzą oazę spokoju i komfort intymności.

Dla gości przygotowane jest ognisko, grill, wędzarnia i suszarnia grzybów. Wieczory goście  mogą spędzać w stylowo urządzonym drewnianym budynku na wspólnym biesiadowaniu z karaoke. Gospodarstwo funkcjonuje z reguły od maja do października. Piękna, polska jesień oferuje mnogość wszelkich gatunków grzybów. Miejsce to jest także rajem dla wędkarzy. Piękne okazy ryb zapewnia jezioro oraz prywatny staw.

Gospodarstwo było wielokrotnie nagradzane, w 2011 r. było zwycięzcą konkursu na najlepszy obiekt w województwie kujawsko-pomorskim.”