Gospodarstwo Agroturystyczne „Borówka”

14340

Mały Dólsk 2A, 86-140 DRZYCIM
borowka@agroturystykaborowka.com
tel. 514 912 051; 662 308 706

Oferta obiektu:

W miejscowości Mały Dólsk w otoczeniu lasów, w pobliżu rzeki Wdy, znajduje się Gospodarstwo Agroturystyczne ,,Borówka”. Miejsce to gwarantuje wypoczynek w ciszy i spokoju, w kontakcie z naturą.

Do dyspozycji gości są trzy komfortowo wyposażone domki letniskowe. Atrakcje typu basen, plac zabaw, stół bilardowy, piłkarzyki, badminton, jazda quadem, rowerem, spływ pontonowy wzbogacają rekreację na łonie natury. Staw rybny, grill, wędzarnia, miejsce na ognisko są zapowiedzią smacznego i zdrowego posiłku. W ofercie są śniadania i obiado-kolacje. Wszystkie posiłki są przyrządzane z naturalnych i regionalnych produktów. W pobliskich lasach można zbierać grzyby i jagody.

Agroturystyka „Borówka” zaprasza wszystkich, którzy marzą o wypoczynku w ciszy i kontakcie z Naturą . Gospodarstwo (1.5ha) położone jest w malowniczym regionie Kociewskim (Wdecki Park Krajobrazowy) który jest częścią przepięknych Borów Tucholskich .

Jesteśmy otoczeni lasami w okolicy znajduje się piękna rzeka Wda oraz szereg jezior. Na terenie gospodarstwa znajduje się plac zabaw dla malusińskich wraz z trampolina, boisko do siatkówki, basen, miejsce na ognisko, grilla oraz staw rybny .

Borówka, to gospodarstwo agroturystyczne położone wśród lasów. Kojąca cisza i spokój natury to atuty naszego gospodarstwa.”