„Nowy czas…” – premiera płyty Przemka Drewkowskiego

102

Szczegóły wydarzenia


„Nowy czas…” – premiera płyty Przemka Drewkowskiego
17 listopada 2018, godz. 20:00, Kameralna Przestrzeń Widowiskowa OKSiR
zaproszenia do odbioru od 31.10 w Punkcie Informacji OKSiR

W listopadzie ukaże się płyta Przemysława Drewkowskiego. Na debiutanckim krążku świeckiego gitarzysty, instruktora OKSiR znajdzie się siedem kompozycji. W większości będą to utwory instrumentalne. W dwóch z nich usłyszymy bydgoskiego wokalistę z zespołu Factor 8 – Bartka Wojciechowskiego.

Materiał zamieszczony na płycie „Nowy czas…” stanowi swego rodzaju przekrój zainteresowań i możliwości Przemka Drewkowskiego jako kompozytora i gitarzysty. Dlatego obok numerów typowo rockowych można znaleźć też te utrzymane w stylu fusion czy funky.

➡️ Premiera albumu zbiega się z datą koncertu promującego krążek. Zapraszamy 17 listopada o godz. 20:00 do Kameralnej Przestrzeni Widowiskowej. Przemkowi Drewkowskiemu towarzyszyć będzie zespół w składzie:
📌 Mateusz Grabowski – perkusja
📌 Marian Kapuściński – gitara basowa
📌 Bartek Wojciechowski – wokal
📌 Mariusz Lemański, Wojciech „Fazi” Radtke – gitara

Płyta „Nowy czas…” została wydana dzięki wsparciu Gminy Świecie oraz Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu.

———-

Przemek Drewkowski – instruktor warsztatów gitarowych oraz opiekun sali prób w Pracowni Muzyki, Teatru i Kultury Słowa OKSiR w Świeciu. Gitarzysta, muzyk sesyjny, aranżer, animator kultury, instruktor warsztatów „Gitarowe Brzmienia”, koordynator zimowych warsztatów instrumentalnych odbywających się w OKSiR, akustyk.