Aplikacja mobilna Powiat Świecki

15158

Z ogromną radością przedstawiamy aplikację mobilną Powiat Świecki, będącą mini przewodnikiem! Zawiera opisy największych atrakcji powiatu wraz ze wskazówkami dojazdu do każdej z nich. Stale pracujemy nad jej treścią, dlatego będziemy wdzięczni za pobranie, sprawdzenie i ewentualne uwagi za pośrednictwem poczty e-mail na adres promocja@csw.pl.

Aplikacja jest elementem projektu, który ma na celu rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej poprzez ustawienie 9 tablic informacyjnych wzdłuż oznakowanych szlaków turystycznych na terenie powiatu świeckiego.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 ‒ Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Materiał opracowany przez Powiat Świecki współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” PROW 2014-2020 „Budowa infrastruktury turystycznej w zakresie stworzenia sieci informacyjnej wzdłuż wyznaczonych szlaków turystycznych w Powiecie Świeckim”.

Aplikację można pobrać skanując na telefonie poniższy kod QR lub bezpośrednio ze sklepu Google Play.